Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

3D led televize Philips 46PFL4908H

Datum recenze: Červenec 2014
3D SMART LED, 200Hz, úhlopříčka 117cm, FullHD, 2x 5W+10W RMS, 3x HDMI, 2x USB (nahrávání, timeshift), LAN, WiFi, HbbTV, Micro Dimming, energetická třída A+

Recenze 3D led televize Philips 46PFL4908H

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Na tento 46 palcový 3D Full HD led televizor od výrobce Philips jsem narazil, když jsem byl během víkendu požádán o pomoc vybrat novou 3D televizi do obýváku.

Limitem při hledání tentokrát nebyla ani částka, velikost obrazovky neměla být menší než 27″ palců. Začal jsem tedy hledat mezi dostupnou nabídkou takový model, který nabízí dostatečnou moderní výbavu za nepřestřelenou cenu. Vybíral jsem jen z modelů, které mají pasivní 3D brýle, jelikož tato technologie na základě průzkumů a i z vlastních zkušeností dovoluje sledovat i několik 3D filmů za sebou bez slzení a bolesti očí.

Při prohrabování těmi všemi modely od výrobců Samsung a LG kde již byli vybraní nějací favorité jsem najednou objevil právě tuto 3D led televizi Philips s označením 46PFL4908H. Nejen že výbavu měla srovnatelnou s dražšími modely od ostatních výrobců, ale dokonce má o 4″ palce větší zobrazovací plochu než konkurenti.

Více jsem se zaměřil na tento model, prolezl vody internetu a posbíral zkušenosti lidí, kteří tuto televizi již vlastní. A i tuto prověrku tato televize splnila.
Jen pro souhrn výčet některých technologických vychytávek u této televize:

 • 200Hz Full HD (Pixel Plus HD) s úhlopříčkou obrazovky 117cm
 • WiFi, Lan pro připojení k internetu
 • HbbTV
 • Timeshift nahrávání
 • Možnost ovládat chytrým telefonem

Zkušenosti uživatelů:

 • Energetická úsporná třída A+
 • Možnost instalovat aplikace pro Smart TV
 • Přehrávání multimédií z USB
 • Micro Dimming
 • DLNA
 • Aktualizace fimwaru po připojení k internetu
 • Ergonomie dálkového ovladače, z které není hned patrné jakým směrem ovladač uchopit

Jako dalším zápor někteří uvádějí podporu USB Flash disků jen do velikosti 4GB.

Ale ve skutečnosti to je od výrobce strategicky chytrý tah. Pokud by umožnil i větší flash disk paměti, tak je velká pravděpodobnost, že zákazníci budou na takové paměti nahrávat například Full HD 1080p 3D filmy o velikosti 25GB. Následně se pak nebude docházet k plynulému přehrávání a uživatelé budou nadávat na záseky pří přehrávání a celý výrobek zkritizují.
Ale takové sekání dochází pomalým čtením z flash pamětí, což je technologická vlastnost těchto pamětí. A aby kritiku neslízávali výrobci, radši předchází tomuto problému tímto krokem.

Philips 46PFL4908H tedy prošel testem a stal se výhercem v mém hledání. Předal jsem toto doporučení, zájemce o 3D televizi byl tímto výběrem tak nadšený, že se okamžitě rozhodl pro koupi v sobotu v odpoledních hodinách. I přesto, že byl zrovna státní svátek Cyrila a Metoděje jediný obchod v dojezdu,který nezklamal byla Alza. Od objednání za necelý dvě hodinky převezli televizi ze skladu na Praze 7 a připravili k vyzvednutí na AlzaDrive v Horních Počernicích.


Philips_46PFL4908H_AlzaDrive

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Další recenze plné zkušeností

Microsoft Xbox One

Bude tomu 2 týdny co se i k nám do České Republiky dostala herní konzole od Microsoftu Xbox One, která si zaslouží vaší pozornost.
Cena: od do v e-shopech

Samsung S7580 Galaxy Trend Plus

Samsung S7580 Galaxy Trend Plus nejžádanější telefon v únoru 2014. Tato mobilní novinka se stala nejen prodejním hitem, ale zároveň n...
Cena: od do v e-shopech

CONNECT IT Klávesnice CI-147 CZ

Komfort a ergonomie klávesnice je skvělým partnrem pro hráče všech druhů herních titulů. Klávesnice CONNECT IT Battle Keyboard CI-147...
Cena: od do v e-shopech

Samsung Galaxy S III

Mobilní telefon Samsung GALAXY S III nás zkrátka dostal.
Cena: od do v e-shopech

Přepěťová ochrana APC SurgeArrest

Jak ochránit domácnost plnou drahé elektroniky před nechtěným přepěťovým rázem?
Cena: od do v e-shopech