Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Asus ZenFone Max ZC550KL

Datum recenze: Duben 2016
Přichází revoluce ve výdrží baterky, bohužel nekoná se žádná převratná nová technologie. Asus do svého mobilního telefonu ZenFone Max ZC550KL vměstnal velkokapacitní 5000mAh baterii. Takovou kapacitu jen tak v nějakém telefonu nenajdete.

Recenze Asus ZenFone Max ZC550KL

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Mobil s velkou výdrží baterie, revoluce ve výdrží baterky se bohužel nekoná, nejde o žádnou novou převratnou. Asus do svého mobilního telefonu ZenFone Max ZC550KL vměstnal velkokapacitní 5000mAh baterii. Takovou kapacitu jen tak v nějakém telefonu nenajdete. Dokonce překvapivé je, že takovéto kapacity nedosahují ani některé tablety.

Díky této dodatečné kapacitě se tak nemusíte bát, že by Vám baterie nevydržela celý den i při aktivním využívání všech možností telefonu včetně používání dvou SIM karet (2x Micro SIM – DSDS LTE / HSDPA).

Asus ZenFone Max ZC550KL tak nemusí šetřit ani na výkonu jednotlivých komponent. Poháněn 64 bitovým procesorem Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 o frekvenci 1,2 GHz + grafický čip Adreno 306 o frekvenci 450MHz a operační paměí o velikosti 2GB. Na integrovanou paměť 16 GB můžete nainstalovat dostatek nejpoužívanějších aplikací. V případě potřeby více paměti pro vaše multimedia, fotky, hry, programy můžete využít slot na microSD karty a získat tak dalších až 64 GB.

K zobrazení je použit displej o velikosti 5.5″ s typem obrazovky IPS a rozlišením 1280×720 pixelů s podporou dotykového ovládání v rukavicích GloveTouch. Chráněn je krycím sklem Gorilla Glass 4. K zachytávání zážitků oceníte obstojný 13Mpx fotoaparát s extrémně rychlým laserovým ostřením a dvojitým LED bleskem Real Tone.

Díky nejmodernějšímu přístupu k internetu pomocí LTE 4. kategorie s podporou rychlosti 150 Mb/s se můžete nejen rychle o své zážitky podělit se svými přáteli, ale zároveň mít přístup k nejrůznějšímu obsahu internetu od fotek, muziky, filmů až po živé televizní vysílání, či streamovaní.

Pokud se zakoukáte do obrazovky mobilu, nemusíte se báž, že by jste se někdě ztratily. Díky přesnějšímu zaměřování Vaší polohy s využitím 3 satelitních systémů GPS, A-GPS a GLONASS vždy najdete správnou cestu k cíli.

Na závěr se podíváme na zkušenosti stávajících majitelů:

  • Výdrž baterie.
  • Velký a kvalitní displej.
  • Díky zpracování zadního krytu se příjemně drží a nepodkluzuje.
  • Fotoaparát dělá kvalitní fotografie, doostřování laserem je znát.
  • Dostatečný výkon pro aplikace a hry.
  • Předinstalované nepotřebné aplikace.
  • Vestavěné reproduktory by mohli být hlasitější.
  • Baterie nelze svévolně vyměnit bez návštěvy servisu.
  • Vyšší hmotnost díky baterii 202 g, ale dá se to.

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Další recenze plné zkušeností

SNADNO & RYCHLE – Roman Vaněk

Nová velkolepá kuchařka od uznávaného experta v gastronomii Romana Vaňka, tentokrát zaměřena na 111 rychlých rodinných pokrmů.
Cena: od do v e-shopech

Bosch PSB 850-2 RE

Vrtačka příklepová Bosch PSB 850-2 RE
Cena: od do v e-shopech

Dětská chůvička Philips SCD 505/00

Digitální elektronická dětská chůvička Philips SCD 505/00. Nový produkt od firmy Philips s kterým budete své děťátko mít vždy pod doh...
Cena: od do v e-shopech

CONNECT IT Klávesnice CI-147 CZ

Komfort a ergonomie klávesnice je skvělým partnrem pro hráče všech druhů herních titulů. Klávesnice CONNECT IT Battle Keyboard CI-147...
Cena: od do v e-shopech

Einhell RT-CD 14,4/1 Li

Aku šroubovák Einhell RT-CD 14,4/1
Cena: od do v e-shopech