Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

CONNECT IT Klávesnice CI-147 CZ

Datum recenze: Leden 2014
Komfort a ergonomie klávesnice je skvělým partnrem pro hráče všech druhů herních titulů. Klávesnice CONNECT IT Battle Keyboard CI-147 CZ je ušita na specifické požadavky každodenních, ale i občasných hráčů.

Recenze CONNECT IT Klávesnice CI-147 CZ

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Klávesnice je pro nás nejčastějším prostředníkem při používání počítače. Proč by nám tedy takto užítečné zařízení nemohlo sloužít i jako zkrášlení stolu. Tato nádherně podsvícená herní klávesnice umožňuje volit režim zelené a červené barvy, které nejenže potěší při pohledu na Váš počítačový stůl, ale udělá radost hlavně hráčům, pro které je vyvinuta.

Komfort a ergonomie klávesnice je skvělým partnrem pro hráče všech druhů herních titulů. Klávesnice CONNECT IT Battle Keyboard CI-147 CZ je ušita na specifické požadavky každodenních, ale i občasných hráčů. Svým designem a cenou se zcela odlišuje od ostatních klávesnic, které jsou dostupné na trhu.

Klávesnice má 5 programovatelných tlačítek, umístěných tak, aby zefektnili reakce hráče a zpříjemnili zážitek z hraní. V balení je příložený software s různými přednstavenými profily.
Tlačítka jsou navíc vybaveny gumovými membránami, což je činní při stisku znatelně tižší a odolnější. Tlačítka klávesnice jsou potištěna českými znaky.

U hráčů je hlavním srovnávacím parametrem také rychlost a odezva. Přiložený software umožňuje pohrát si s nastavením polling rate a změnit tak u klávesnice tuto hodnotu až na 1000 Hz. Tím lze v určitých případech získat výhodu rychlejším snímáním povelů oproti standartním klávesnicím.

Aby takové rychlosti mohlo být dosaženo, klávesnice je drátová s připojovacím konektorem USB 2. Kabel je dlouhý 1,8m a slouží zároveň i pro napájení podsvícení.

Ke klávesnici lze dokoupit i herní set Connect IT Battle, který obsahuje také myš s podložkou.

A jak hodnotí klávesnici CONNECT IT Battle Keyboard CI-147 CZ sami hráči?

 • přehledný software
 • 3 tlačítka profilů
 • programovatelná tlačítka
 • Nastavení intenziti podsvícení
 • G1 – G5 herní tlačítka
 • funkce Fn
 • dobré mačkání, snadno stisknutelná tlačítka
 • Dobře ladí k myši connect it
 • V software je prohozený název Red/Green podsvícení
 • prepinani barev je pres pc
 • Červené podsvícení není až tak výrazné, ale to nelze moc ovlivnit
 • Klávesy velmi blízko u sebe, ale dá se na to zvyknout

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Další recenze plné zkušeností

Xerox WorkCentre 3025BI

Levný a rychlý tisk včetně kopírování a skenování přes WiFi i USB. To je černobílá laserová multifunkční tiskárna WorkCentre 3025BI o...
Cena: od do v e-shopech

Microsoft Xbox One

Bude tomu 2 týdny co se i k nám do České Republiky dostala herní konzole od Microsoftu Xbox One, která si zaslouží vaší pozornost.
Cena: od do v e-shopech

Samsung S7580 Galaxy Trend Plus

Samsung S7580 Galaxy Trend Plus nejžádanější telefon v únoru 2014. Tato mobilní novinka se stala nejen prodejním hitem, ale zároveň n...
Cena: od do v e-shopech

Mattel Barbie svítící mořská panna

Mattel Barbie svítící mořská panna s blond vlasy
Cena: od do v e-shopech

LG G3 32GB (D855)

LG G3 Korejský Král a jeho vlajková loď, mini recenze prověřeného mobilního telefonu. Doporučujeme!
Cena: od do v e-shopech