Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Huawei Ascend Mate 7

Datum recenze: Leden 2015
Technologicky pokročilý mobilní telefon napěchovaný nejmodernějším vybavením o jakém se Vám nemusí už jen zdát. To je špičkový mobilní dotykový smartphon Huawei Ascend Mate 7.

Recenze Huawei Ascend Mate 7

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Technologicky pokročilý mobilní telefon napěchovaný nejmodernějším vybavením o jakém se Vám nemusí už jen zdát. To je špičkový mobilní dotykový smartphon Huawei Ascend Mate 7.

Možná jste zvyklí, že pokud chcete to nejmodernější, tak si připlatíte. To však nemusí hned platit u tohoto největšího čínského výrobce telekomunikační technologie dodávané do celého světa. Huawei Technologies Co. Ltd. nejen že vyrábí zařízení pro drtivou většinu mobilních vysílačů, ale také poslední dobou sama vyvíjí chytré mobilní telefony. Na našem českém trhu je aktuálně dostupná jejich vlajková loď Huawei Ascend Mate 7.

Velký displej 6 palců a přesto padne pohodlně do ruky, a je možné ho ovládat jednou rukou. Rozlišení dotykového displeje je u tohoto modelu je 1980 x 1080 pixelů. Již žádné pamatování znaku pro odblokování a odemčení displeje, na zadním krytu se nachází inteligentní senzor čtení otisku prstu. Telefon se tak automaticky po rozpoznání vašeho otisknu prstu aktivuje.

Sílu Huawei Mate 7 dodává speciální osmi jádrový procesor Hisilicon Kirin 925 4 x 1,8GHz + 4 x 1,3GHz + 1 x 230MHz, pomocí tohoto převratného rozdělení výkonu mezi jednotlivé jádra a procesory dosahuje dokonalé rovnováhy mezi výkonem a úsporou energie. Je tak naprosto vhodný pro více aplikací najednou a to včetně hraní 3D her či sledování filmů po delší dobu.

Operační paměť 2GB v kombinaci s optimalizovaným operačním systémem Android 4.4 je dostatečně nadimenzována. Pro aplikace a Vaše data je k dispozici interní datová paměť o velikosti 16GB, která je rozšiřitelná pomocí paměťových karet MicroSD.

A tím zcela nekončí výčet výbavy. Opomenout nelze GPS/A-GPS/Glonass, Wi-Fi 802.11 a/g/n, Bluetooth 4.0, NFC, 3G/LTE. U LTE stojí za zmínku použití čipu Cat6 4G LTE, který umožňuje stahování dat rychlostí až 300 Mbps. Zadní fotoaparát s 13 MPx snímačem zajišťuje ostré snímky a přední fotoaparát 5MPx se dokonale hodí pro populární selfie. K dispozici je i verze s DUAL SIM.

Energii všem periferiím dodává lithium polymerová baterie o kapacitě 4100 mAh.

Rozměry mobilního telefonu jsou následující:
Šířka: 81 mm (8,1 cm)
Výška: 157 mm (15,7 cm)
Hloubka: 7,9 mm (0,79 cm)

Shrnutí uživatelských zkušeností a recenzí pro mobilní telefon Huawei Ascend Mate 7:

  • Velký a kvalitní displej
  • Velkokapacitní baterie 4100 mAh
  • Snímač otisku prstů
  • Výkonný osmi jádrový procesor
  • Varianta s podporou DUAL SIM, neúměrně dražší

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Další recenze plné zkušeností

SNADNO & RYCHLE – Roman Vaněk

Nová velkolepá kuchařka od uznávaného experta v gastronomii Romana Vaňka, tentokrát zaměřena na 111 rychlých rodinných pokrmů.
Cena: od do v e-shopech

Nivea Baby čisticí ubrousky Sensitive 63 ks

Vhodnou volbou pro každodenní intimní hygienu miminek jsou vlhčené ubrousky.
Cena: od do v e-shopech

S čerty nejsou žerty online

S čerty nejsou žerty - ihned k online přehrávání na 2 dny od prvního spuštění.
Cena: od do v e-shopech

ALCATEL ONETOUCH POP 2 (5042D)

Starý dobrý známý průkopník se vrací na vrchol opět v oblasti mobilních telefonů. Alcatel ONETOUCH POP 2 svou bohatou výbavou i přes ...
Cena: od do v e-shopech

Samsung Galaxy S III

Mobilní telefon Samsung GALAXY S III nás zkrátka dostal.
Cena: od do v e-shopech