Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Lenovo Vibe Shot

Datum recenze: Září 2015
Lenovo připravilo další útok a šlape na pedál v dobytí trhu mobilních telefonů. Ceny tlačí dolů a výkon a kvalita komponent přitom nestrádá.

Recenze Lenovo Vibe Shot

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Lenovo připravilo další útok a šlape na pedál v dobytí trhu mobilních telefonů. Ceny tlačí dolů a výkon a kvalita komponent přitom nestrádá.
Vibe Shot opravdová neřízená střela nadupaná velkolepou silou. 64 bitový osmi-jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615 jeho jádra jsou taktována na frekvenci 1,7 GHz. Pro součinnost tak velkého výkonu je Vibe Shot osazen operační pamětí 3 GB, umožňuje tak spouštět náročné aplikace a hry. Interní paměť je vybavena 32 GB s možností rozšíření pomocí SDXC paměťových karet až na 128 GB.

Své zážitky můžete zachytit pomocí zadního 16 Mpix fotoaparátu s LED bleskem a předního s rozlišením 8 MPix, které následně rychle můžete zveřejnit kvůli podpoře rychlým datům 4G LTE. Mezi další komunikační výbavou naleznete A-GPS, Wi-Fi 802.11 b/g/n, a Bluetooth 4.1 pro připojení nejmodernějších periferií.
Pokud posloucháte na cestách rádio, oceníte vestavěný modul pro příjem FM rádia.

Pokud máte více simkaret například jednu pro data a jednu pro komunikaci, Vibe Shot vám je umožní používat souběžně díky podpoře Dual SIM (2 x MicroSIM). Všechny komponenty napájí baterie o kapacitě 3000 mAh která Vám zaručí standardní výdrž na cestách, když zrovna není poblíž zásuvka.

Vše řídí vyladěný operační systém Android 5.0. s kterým si jeho interakci naplno užijete pomocí Full HD displeje (1920 × 1080 pixelů) s úhlopříčkou 5″ s technologii IPS, která nabízí pozorovací úhel až téměř 180°. Tento mobil od Lenova je unikátní v tom, že ne jen jeho displej ale i zadní stranu chrání proti poškození, vrstva Corning Gorilla Glass 3 v hliníkovém rámečku.

A jaké mají s Lenovo Vibe Shot zkušenosti jeho stávající majitelé?

  • Nevšední elegantní vzhled.
  • Dobrý fotoaparát.
  • 3 GB RAM je opravdu znát
  • Full HD a opravdu dobrý, dobré vykreslení barev i odstínů
  • Hliníkový rámeček
  • Chybí bezdrátové nabíjení.
  • Pokud nemáte kryt na mobil, počítejte, že si ho krásně zapatláte.
  • Nefunguje informační dioda (jen na nabíjení).

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Další recenze plné zkušeností

Google Nexus 7 16GB

Dotykový tablet Tegra 3 (1,3GHz), 7", 1280 x 800, Paměť 16 GB, WiFi, Bluetooth, GPS, Android 4.1
Cena: od do v e-shopech

Samsung Galaxy Pocket Neo S5310

Samsung Galaxy Pocket Neo nejlevnější značkový chytrý telefon. I přes svou nejnižší cenu ho není třeba odsuzovat. Pro koho se takový ...
Cena: od do v e-shopech

Lenovo ThinkPad T460p

Lenovo ThinkPad T460p jsme vybrali pro důkladném prověření jako vhodného kandidáta na pozici nejlepší notebook, který je vhodný pro n...
Cena: od do v e-shopech

Samsung Galaxy S III Neo

Samsung Galaxy S III Neo i9301 chytrý mobil pro běžné smrtelníky za málo peněz.
Cena: od do v e-shopech

LG Spirit 4G LTE

Lehce prohnutý tvrzený displej Gorilla Glass 3, nejnovější operační systém Android 5 Lollipop s LG UI 4.1, bohatá výkonná výbava v po...
Cena: od do v e-shopech