Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

LG Spirit 4G LTE

Datum recenze: Květen 2015
Lehce prohnutý tvrzený displej Gorilla Glass 3, nejnovější operační systém Android 5 Lollipop s LG UI 4.1, bohatá výkonná výbava v podobě HD obrazovky, LTE 4G datové sítě, 4 jádrový procesor Snapdragon 410 na taktu 1,2 GHz a přesto tak levně? To je LG Spirit 4...

Recenze LG Spirit 4G LTE

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Lehce prohnutý tvrzený displej Gorilla Glass 3, nejnovější operační systém Android 5 Lollipop s LG UI 4.1, bohatá výkonná výbava v podobě HD obrazovky, LTE 4G datové sítě, 4 jádrový procesor Snapdragon 410 na taktu 1,2 GHz a přesto tak levně? To je LG Spirit 4G LTE nový model střední střídy telefonů od korejského výrobce LG.

I přes rozumnou pořizovací cenu, se jedná o unikátní kombinaci nejmodernějších prvků, které vídáme spíše u dražších modulů. LG Spirit 4G LTE nabízí lehčí nadstandardní výkon díky čtyř jádrovému procesoru Snapdragon 410 na taktu 1,2 GHz. Hladkému chodu systému také napomáhá operační paměť 1 GB.

Nový operační systém Android 5 Lollipop s grafickou nástavbou LG UI 4.1 si vychutnáte na lehce prohnutém IPS tvrzeném displeji Gorilla Glass 3 o velikosti 4,7″ s HD rozlišením 720×1280 pixelů. Prohnutý prvek je poslední dobou oblíbeným prvkem zejména z řad typu LG G Flex 2, díky lepšímu uchopení v dlani a pohodlnějšímu ovládání.

I tyto následující další funkce zajisté oceníte v běžném používání. K tomu, aby byl mobil v dnešní době dobrým pomocníkem je potřeba rychlý přístup k datům, v tomto případě nabízí LG Spirit modem 4G LTE. Takovou rychlost využijete i při odesílání fotografií a videí na Facebook, Instagram, a další sociální nástroje. Zmíněná multimedia, můžete pořizovat 1 Mpx přední kamerka, a zadní 8 Mpx s bleskem a možností natáčet Full HD video. Pořízené záznamy můžete ukládat na interní paměť 8 GB s možností rozšířit o microSD paměťovou kartu.

NFC párování, identifikování s LG Spirit nebude problém. Zároveň se ani díky GPS nikde neztratíte a vždy najdete cíl Vaší cesty. Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 zajistí konektivitu všude tam kde je potřeba a třešničkou na dortu je integrované FM rádio.

Provoz telefonu napájí baterie s kapacitou 2100 mAh, která je dostačující přibližně na 6 hodin při maximálním vytížení. Pohotovostní doba pak je až 350 hodin.

A jaké jsou zkušenosti oslovených majitelů mobilního telefonu LG Spirit 4G LTE

  • Levná pořizovací cena
  • Telefon se díky prohnuté obrazovce lépe drží v dlani a ovládá
  • NFC a BlueTooth 4
  • Operační systém Android 5 Lollipop
  • Podpora LTE dat
  • Chybí bezdrátové nabíjení
  • Hodila by se baterie s trochu větší kapacitou

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Další recenze plné zkušeností

LG G3 32GB (D855)

LG G3 Korejský Král a jeho vlajková loď, mini recenze prověřeného mobilního telefonu. Doporučujeme!
Cena: od do v e-shopech

Samsung Galaxy Ace 2

Uživatelé telefonu GALAXY Ace 2 si mohou vychutnávat bezkonkurenční výkon a špičkovou použitelnost díky robustnímu dvoujádrovému proc...
Cena: od do v e-shopech

Ruční mixér ETA 0089 CUORE

Eta ruční mixér ideální pomocník v kuchyni ať při vaření, či pečení. ETA 0089 CUORE je tradiční český výrobek vysoké kvality a modern...
Cena: od do v e-shopech

Huawei Ascend Mate 7

Technologicky pokročilý mobilní telefon napěchovaný nejmodernějším vybavením o jakém se Vám nemusí už jen zdát. To je špičkový mobiln...
Cena: od do v e-shopech

55″ Panasonic TX-55CS520E

Kvalitní LED TV? Jedině ta vyrobena v České republice! To je Panasonic TX-55CS520E s úhlopříčkou 55 palců.
Cena: od do v e-shopech