Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Logitech G602 Wireless Gaming Mouse

Datum recenze: Únor 2014
Logitech proslulý výrobce příslušenství k PC si připravil nejen pro nadšené hráče speciálně vymazlenou laserovou bezdrátovou myš Logitech G602 Wireless Gaming Mouse pro hraní her na vysoké úrovni.

Recenze Logitech G602 Wireless Gaming Mouse

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Logitech proslulý výrobce příslušenství k PC si připravil nejen pro nadšené hráče speciálně vymazlenou laserovou bezdrátovou myš Logitech G602 Wireless Gaming Mouse pro hraní her na vysoké úrovni. Je určena pro hráče ovládající myš pravou rukou.

Leckterý hráč by mohl namítnout, že jedině s kabelem dosáhne rychlé odezvy při snímání povelů.
Bezdrátová herní myš Logitech G602 je v tomto případě bořič mýtů. Diodou osvícený snímač Delta Zero dopřává naprosto přesnou reakci na pohyb vaší ruky s citlivostí 2500 dpi a maximální rychlosti snímání až 2 metry za sekundu. Odezva rozhraní zvládá až 500 hlášení za sekundu. Myš následně předává pokyny do počítače přes nano USB přijímač.

Skvěle provedená ergonomie umožnila umístit speciální dvojici tlačítek (vedle levého tlačítka) pro rychlé přepínání v pěti profilech nastavení. Celkem myš disponuje 11 programovatelnými tlačítky a prostředním kolečkem. Hranice životnosti vylepšených mechanických mikrospínačů byla posunuta až na 20 milionů kliknutí. Kluzná plocha s nízkým třením byla konstruována a testována na
úžasných 250 kilometrů, což představuje nespočet herního času. Logitech Gaming Software umožňuje naplnit vnitřní paměť myši makry a kombinacemi tlačítek, takže ať myš připojíte kdekoli, své vymazlené nastavení máte sebou.

Logitech G602 Wireless Gaming Mouse je napájena pomocí dvojice AA baterií. V herním režimu se výdrž pohybuje okolo 250 hodin, zatímco pro úsporné standardní ovládaní počítače se prodlužuje výdrž až k hranici 1440 hodin než je potřeba baterii dobít nebo vyměnit.

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Další recenze plné zkušeností

Xerox WorkCentre 3025BI

Levný a rychlý tisk včetně kopírování a skenování přes WiFi i USB. To je černobílá laserová multifunkční tiskárna WorkCentre 3025BI o...
Cena: od do v e-shopech

Scalibor antiparazitní obojek 48cm

Zajisté by jste Vašeho čtyřnohého přítele uchránili před zakousnutí se a přisátí se různých ektoparazitů. Vhodným prověřeným pomocník...
Cena: od do v e-shopech

Přepěťová ochrana APC SurgeArrest

Jak ochránit domácnost plnou drahé elektroniky před nechtěným přepěťovým rázem?
Cena: od do v e-shopech

DeWALT DCD

Poslední generace kompaktní příklepové vrtačky / šroubováku
Cena: od do v e-shopech

Miele G 4501 SC

Myčka Miele G 4501 SC vítěz nezávislého testu časopisu dTest .
Cena: od do v e-shopech