Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Microsoft Xbox One

Datum recenze: Září 2014
Bude tomu 2 týdny co se i k nám do České Republiky dostala herní konzole od Microsoftu Xbox One, která si zaslouží vaší pozornost.

Recenze Microsoft Xbox One

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Vemte si dovolenou, ženu pošlete do lázní…je tu herní konzole Xbox One od Microsoftu.

Tato herní konzole která dorazila i knám a cože je vůbec nové? Xbox one zakládá na 8jádrovém procesoru architektury Jaguar a grafickém čipu Radeon od AMD. Operační pamět má kapacitu 8gb DDR 3 a SRAM 32 MB (XBOX360 měla 10MB)

Nyní si pojďme představit příslušenství bez kterého se neobejdeme.

Kinect 2.0 je nyní součástí klasického balení oproti předchůdci kde bylo i navýšeno rozlišení videosnímače který nyní umí pořizovat záznam v rozlišení 1080p s rychlostí 30 FPS.

Ovladač na první pohled můžeme vidět že něco se tu změnilo, podle Microsoftu až 40 změn..my si můžeme všimnout modernějšího vzhledu,štíhlejšího tvaru a celkové více propracované nové verze ovladače kterému samozřejmě nechybí bezdrátová komunikace s možností připojení kabelu na dobíjení baterie.

A co nabídka her? Na Xbox One si můžete exkluzivně zahrát hry jako Halo 5 , Forza Motosport 5 , Dead Rising 3 , Fable Legends, a mnohé další ktéré mají vyjít v následujících měsících a na této nové konzoly si je určitě užijete.

  • Tichost
  • Grafika
  • Ovládání hlasem
  • Exkluzivní hry
  • Cena her
  • Málo her na kinect

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Další recenze plné zkušeností

3D led televize Philips 46PFL4908H

3D SMART LED, 200Hz, úhlopříčka 117cm, FullHD, 2x 5W+10W RMS, 3x HDMI, 2x USB (nahrávání, timeshift), LAN, WiFi, HbbTV, Micro Dimming...
Cena: od do v e-shopech

Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB

Nové funkce pro větší radost ze života. Samsung GALAXY S 4 je jako první na světě vybavený Full HD Super AMOLED displejem, který je z...
Cena: od do v e-shopech

MORPHY RICHARDS 48780

Výborný parní hrnec pro přípravu zeleniny, masa, omáček, rýže, ryb.
Cena: od do v e-shopech

Ruční mixér ETA 0089 CUORE

Eta ruční mixér ideální pomocník v kuchyni ať při vaření, či pečení. ETA 0089 CUORE je tradiční český výrobek vysoké kvality a modern...
Cena: od do v e-shopech

LED Televize 60″ LG 60LB580V

Jste fanoušek sledování sportovních přenosů, či seriálů a filmů? Pokud si rádi vychutnáváte okamžiky před obrazovkou, rádi bychom Vám...
Cena: od do v e-shopech