Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

PRESTIGIO MultiPhone 8500 DUO

Datum recenze: Září 2014
PRESTIGIO MultiPhone 8500 DUO recenze , máme tu další telefon třídy OS Windows Phone 8.1 pojďme se spolu podívat co tento fešák má nabídnout.

Recenze PRESTIGIO MultiPhone 8500 DUO

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

PRESTIGIO MultiPhone 8500 DUO … takto se jmenuje telefon který v červenci 2014 vyjel z továren PRESTIGIO s podporou dual sim.

Tento dotykový telefon s rozlišením HD Ready má 5″ palců velký displej který zaručuje že této koupě nebudete litovat.
K velkému displeji velký výkon. Ano tento drobeček má v sobě 4 jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 200 1.2 GHz dále s 1 GB RAM pamětí a 3D grafickou akcelerací který vás nezklame při koukání filmů tak při hraní jednoduchých her , jeho svižnost je předností.

PRESTIGIO MultiPhone 8500 DUO má operační systém Windows Phone 8.1 který se v poslední době stále víc stává populární kvůli jeho stabilitě a rychlosti.

Co se týče funkcí tohoto telefonu disponuje 8 Mpix zadní kamerou s podporou LED přisvícení a 1.9 Mpix přední kamerou , potěší už i novější verze Bluetooth 4.0

Vyplatí se tento telefon koupit? Rozhodně ano! I přesto, že je v dnešní době stále více rozšířen operační systém Android, nemusíte se bát koupit telefon s Windows Mobile. Ovládání je intuitivní a velice podobně jako v novém operačním systému Windows 8 s nástavbou Metro. Navíc je velice propracovaná synchronizace mezi mobilní a PC verzí.

 • Procesor Qualcomm Snapdragon 200 Quad core 1.2 GHz
 • Windows Phone 8.1
 • RAM 1GB
 • Dual sim
 • Zadní kamera 8 Mpix / Přední 1.9 Mpix
 • Velký a kvalitní 5“ displej
 • Rychlost a svižnost
 • Dual sim
 • Lehký
 • Slabší foťák
 • Horší viditelnost na přímém slunci

A cena? Jednotlivé cenové nabídky můžete porovnat na serveru Heureka.cz kliknutím na žluté tlačítko „KDE KOUPIT“, které je umístěno vždy na začátku a konci recenze.

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Další recenze plné zkušeností

Asus Chromebit

Jak ze staré hloupé televize a z chytré Smart TV udělat ještě chytřejší televizi? Asus Chromebit.
Cena: od do v e-shopech

Nokia Lumia 530 Dual

Nokia Lumia 530 Dual recenze , tento telefon s OS Windows Phone 8.1 a podporou dual sim je elegantním řešením v poměru ceny , výkonu ...
Cena: od do v e-shopech

Samsung Galaxy S III Neo

Samsung Galaxy S III Neo i9301 chytrý mobil pro běžné smrtelníky za málo peněz.
Cena: od do v e-shopech

Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB

Nové funkce pro větší radost ze života. Samsung GALAXY S 4 je jako první na světě vybavený Full HD Super AMOLED displejem, který je z...
Cena: od do v e-shopech

WD 2.5″ Elements 1TB přenosný disk

Malý přenosný disk s velkou kapacitou úložného prostoru pro Vaše data. To je Western Digital 2.5" Elements Portable 1000GB (1TB).
Cena: od do v e-shopech