Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Samsung Galaxy Young 2

Datum recenze: Říjen 2014
Samsung Galaxy Young 2 (SM-G130)! Malý, chytrý a levný mobilní telefon s technologií GPS, NFC, WiFi a Bluetooth 4. S aktuálním operačním systémem Android 4.4.2 KitKat.

Recenze Samsung Galaxy Young 2

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Samsung umí udělat nejen skvělé výkonné telefony za odpovídající cenu. Ale nezapomíná ani na ty, kteří nepotřebují tolik výkonu, či velké dotykové obrazovky a jiné technologické vychytávky. Pokud hledáte kombinaci levného telefonu, který je dostatečný na běžné používání a přesto má v sobě nějaké ty nové technologie.

Samsung Galaxy Young 2! Malý, chytrý a levný mobilní telefon s technologií GPS, NFC, WiFi a Bluetooth 4. S aktuálním operačním systémem Android 4.4.2 KitKat.

Výhodou tohoto nového operačního systému je, že byl optimalizován a nyní je výrazně rychlejší odezva při používání mobilu. Operační pamět RAM 512 MB a jedno-jádrový procesor o taktu 1 Ghz je přiměřeně silný pro bezproblémové používání Samsung Galaxy Young 2.

Telefon se díky svým malým rozměrům 109,8 mm x 59,9 mm x 11,8 mm (Výška x Šířka x Hloubka) a nízké hmotnosti 108 g vejde pohodlně do kapsy, či do ruky. Což oceníte i při možnosti ovládat dotykový telefon jednou rukou. Velikost displeje je 3,5 “ s rozlišením 480×320 pixelů, což postačí k práci s běžnými aplikacemi jako facebook, email a webový prohlížeč. Pro aplikace a vaše data je k dispozici integrovaná paměť 4 GB, kterou můžete rozšířit pomocí slotu na paměťové karty až do velikosti 32 GB.

S mobilním telefonem Samsung Galaxy Young 2 můžete být stále online na mobilních datových sítí GPRS, EDGE a 3G. Fotografické momentky můžete navíc pořizovat 3Mpx vestavěným fotoaparátem.

Telefon je vhodný pro nenáročné uživatele, které příležitostně využijí technologické vychytávky dražších mobilů.

Zkušenosti majitelů chytrého telefonu Samsung Galaxy Young 2:

  • Značkový výrobce Samsung
  • Provedení i v bílé barvě
  • Cena / Kvalita (velmi levný chytrý telefon)
  • Dobře čitelná a ovladatelná dotyková obrazovka
  • NFC, Bluetooth 4
  • WiFi
  • GPS
  • Pro náročné uživatelé, kteří chtějí mít spuštěno několik aplikací najednou, nebo hodně oken ve webovém prohlížeči, dochází k pomalým odezvám.

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Další recenze plné zkušeností

Huawei Ascend Mate 7

Technologicky pokročilý mobilní telefon napěchovaný nejmodernějším vybavením o jakém se Vám nemusí už jen zdát. To je špičkový mobiln...
Cena: od do v e-shopech

Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB

Nové funkce pro větší radost ze života. Samsung GALAXY S 4 je jako první na světě vybavený Full HD Super AMOLED displejem, který je z...
Cena: od do v e-shopech

Grand Theft Auto V – PC (GTA 5)

Exkluzivní recenze o Grand Theft Auto V PC která vyšla před několika hodinami.
Cena: od do v e-shopech

Samsung Galaxy Young 2

Samsung Galaxy Young 2 (SM-G130)! Malý, chytrý a levný mobilní telefon s technologií GPS, NFC, WiFi a Bluetooth 4. S aktuálním operač...
Cena: od do v e-shopech

Microsoft Lumia 650 LTE

Nový svěží vítr v řadě chytrých telefonů od Microsoftu řady Lumia s označením 650, který běží na novém mobilním operačním systému Win...
Cena: od do v e-shopech