Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Samsung Galaxy Young 2

Datum recenze: Říjen 2014
Samsung Galaxy Young 2 (SM-G130)! Malý, chytrý a levný mobilní telefon s technologií GPS, NFC, WiFi a Bluetooth 4. S aktuálním operačním systémem Android 4.4.2 KitKat.

Recenze Samsung Galaxy Young 2

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Samsung umí udělat nejen skvělé výkonné telefony za odpovídající cenu. Ale nezapomíná ani na ty, kteří nepotřebují tolik výkonu, či velké dotykové obrazovky a jiné technologické vychytávky. Pokud hledáte kombinaci levného telefonu, který je dostatečný na běžné používání a přesto má v sobě nějaké ty nové technologie.

Samsung Galaxy Young 2! Malý, chytrý a levný mobilní telefon s technologií GPS, NFC, WiFi a Bluetooth 4. S aktuálním operačním systémem Android 4.4.2 KitKat.

Výhodou tohoto nového operačního systému je, že byl optimalizován a nyní je výrazně rychlejší odezva při používání mobilu. Operační pamět RAM 512 MB a jedno-jádrový procesor o taktu 1 Ghz je přiměřeně silný pro bezproblémové používání Samsung Galaxy Young 2.

Telefon se díky svým malým rozměrům 109,8 mm x 59,9 mm x 11,8 mm (Výška x Šířka x Hloubka) a nízké hmotnosti 108 g vejde pohodlně do kapsy, či do ruky. Což oceníte i při možnosti ovládat dotykový telefon jednou rukou. Velikost displeje je 3,5 “ s rozlišením 480×320 pixelů, což postačí k práci s běžnými aplikacemi jako facebook, email a webový prohlížeč. Pro aplikace a vaše data je k dispozici integrovaná paměť 4 GB, kterou můžete rozšířit pomocí slotu na paměťové karty až do velikosti 32 GB.

S mobilním telefonem Samsung Galaxy Young 2 můžete být stále online na mobilních datových sítí GPRS, EDGE a 3G. Fotografické momentky můžete navíc pořizovat 3Mpx vestavěným fotoaparátem.

Telefon je vhodný pro nenáročné uživatele, které příležitostně využijí technologické vychytávky dražších mobilů.

Zkušenosti majitelů chytrého telefonu Samsung Galaxy Young 2:

  • Značkový výrobce Samsung
  • Provedení i v bílé barvě
  • Cena / Kvalita (velmi levný chytrý telefon)
  • Dobře čitelná a ovladatelná dotyková obrazovka
  • NFC, Bluetooth 4
  • WiFi
  • GPS
  • Pro náročné uživatelé, kteří chtějí mít spuštěno několik aplikací najednou, nebo hodně oken ve webovém prohlížeči, dochází k pomalým odezvám.

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Klikni a prozkouměj mě i na Alza.cz

Další recenze plné zkušeností

Lenovo Vibe Shot

Lenovo připravilo další útok a šlape na pedál v dobytí trhu mobilních telefonů. Ceny tlačí dolů a výkon a kvalita komponent přitom ne...
Cena: od do v e-shopech

Microsoft Xbox One

Bude tomu 2 týdny co se i k nám do České Republiky dostala herní konzole od Microsoftu Xbox One, která si zaslouží vaší pozornost.
Cena: od do v e-shopech

Samsung G900 GALAXY S5

Samsung Galaxy S5 nový mobilní telefon kde posun ve vývoji je opravdu znát.
Cena: od do v e-shopech

LED Televize 60″ LG 60LB580V

Jste fanoušek sledování sportovních přenosů, či seriálů a filmů? Pokud si rádi vychutnáváte okamžiky před obrazovkou, rádi bychom Vám...
Cena: od do v e-shopech

SNADNO & RYCHLE – Roman Vaněk

Nová velkolepá kuchařka od uznávaného experta v gastronomii Romana Vaňka, tentokrát zaměřena na 111 rychlých rodinných pokrmů.
Cena: od do v e-shopech