Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

WD 2.5″ Elements 1TB přenosný disk

Datum recenze: Leden 2015
Malý přenosný disk s velkou kapacitou úložného prostoru pro Vaše data. To je Western Digital 2.5" Elements Portable 1000GB (1TB).

Recenze WD 2.5″ Elements 1TB přenosný disk

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Malý přenosný disk s velkou kapacitou úložného prostoru pro Vaše data. To je spolehlivé přenosné datové uložiště Western Digital 2.5″ Elements Portable 1000GB (1TB).

Pokud Vaše zařízení podporuje USB 3.0, oceníte vysokou přenosovou rychlost. Zařízení je zpětně kompatibilní s USB 2.0. není třeba se bát, že by jste svá data nezpřístupnili na starších zařízení s tímto portem.

Western Digital je zkušeným výrobcem datových úložných zařízení. Tento malý příruční pomocník s velkou kapacitou 1000 GB oceníte jak při zálohování dlouhodobých dat, tak i při přenášení dat mezi více zařízeními.

Balení přenosného disku obsahuje trial verzi WD SmartWare Pro, který Vaše data může automaticky zálohovat na cloud, či dropbox.

Pro porovnání jsme udělali test čtení a zápisů na portech USB3 VS USB2 při velikosti souboru 50MB a 1000MB pomocí aplikace CrystalDiskMark 3.0.3 64bit.

Jako testovací zařízení s portem USB3 byl použit notebook HP ProBook s procesorem Intel i5, 8GB Ram a pro port USB2 byl použit notebook Acer s procesorem Intel Celeron dual core, 6GB Ram

Rychlost čtení a zápisu 50MB souboru u přenosného disku Western Digital 2.5″ Elements 1TB USB3 VS USB2

USB3_vs_USB2_50MB_WD_ELEMENTS_1TB

Rychlost čtení a zápisu 1000MB souboru u přenosného disku Western Digital 2.5″ Elements 1TB USB3 VS USB2

USB3_vs_USB2_1GB_WD_ELEMENTS_1TB

S Western Digital Elements Portable 1TB má zkušenosti řada uživatelů, zde pro Vás máme body na kterých se shodli nejčastěji:

  • Moderní rozhraní USB 3.0
  • Rychlí přenos dat
  • Kapacita 1000 GB
  • Velikost 2,5″
  • malý, skladný, vzhledově velmi hezký
  • Může se zdát pro někoho kratší kabel
  • Není pro ty, kteří koukají více na cenu než na kvalitu

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Další recenze plné zkušeností

Lenovo ThinkPad T460p

Lenovo ThinkPad T460p jsme vybrali pro důkladném prověření jako vhodného kandidáta na pozici nejlepší notebook, který je vhodný pro n...
Cena: od do v e-shopech

Lenovo Vibe X2

Lenovo Vibe X2 rychlá a výstižná recenze momentálního krále z řad mobilní divize čínského výrobce Lenovo. Srdcem tohoto mobilního tel...
Cena: od do v e-shopech

Lenovo Vibe Shot

Lenovo připravilo další útok a šlape na pedál v dobytí trhu mobilních telefonů. Ceny tlačí dolů a výkon a kvalita komponent přitom ne...
Cena: od do v e-shopech

Samsung S7580 Galaxy Trend Plus

Samsung S7580 Galaxy Trend Plus nejžádanější telefon v únoru 2014. Tato mobilní novinka se stala nejen prodejním hitem, ale zároveň n...
Cena: od do v e-shopech

SNADNO & RYCHLE – Roman Vaněk

Nová velkolepá kuchařka od uznávaného experta v gastronomii Romana Vaňka, tentokrát zaměřena na 111 rychlých rodinných pokrmů.
Cena: od do v e-shopech