Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Scalibor antiparazitní obojek 48cm

Datum recenze: Březen 2014
Zajisté by jste Vašeho čtyřnohého přítele uchránili před zakousnutí se a přisátí se různých ektoparazitů. Vhodným prověřeným pomocníkem v tomto případě je antiparazitní obojek Scalibor®.

Recenze Scalibor antiparazitní obojek 48cm

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Blíží se jaro s kterým přichází nejen pěkné počasí, ale i starosti jak nejlépe ochránit Vašeho psího miláčka před pakomáry, klíšťaty, blechami a ostatními druhy ektoparazitů.

Zajisté by jste Vašeho čtyřnohého přítele uchránili před zakousnutí se a přisátí se různých ektoparazitů, což může způsobit nakažení přenosnými chorobami. Vhodným prověřeným pomocníkem v tomto případě je antiparazitní obojek Scalibor. Učiní látka se po nasazení obojku rovnoměrně rozšíří po kůží zvířete. Paraziti se tak ve chvíli kontaktu s účinnou látkou z antiparazitního obojku začnou vykazovat poruchy koordinace s následnou rychlou a bezbolestnou smrtí.

U antiparazitního obojku Scalibor oceníte že neobarví srst, nevylučuje zápach a neznehodnotí se namočením, je zcela voděodolný.
Pro výrobu byl použit kvalitní materiál, který je velice měkký, tvarovatelně uzpůsobitelný a tvar jednoduše přizpůsobíte velikosti krku psího miláčka.

Antiparazitní obojek je vhodný i pro štěňata od 7-1 týdnů stáří. A nemusíte se bát použít i pro březí či kojící feny. Pokud obojek po nasazení je delší než potřebujete, výčnělek můžete odstřihnout. Doporučuje se odstřižek nevyhazovat, ale můžete ho psovi vložit do pelíšku či boudy.

Výrobce doporučuje po nasazení obojku antiparazitního obojku Scalibor® Protectorband psa nekoupat aspoň prvních 5 dní, aby se účinná látka mohla rozšířit po kůži a srsti rovnoměrně v kratším čase. Účinná látka se neuvolňuje do prostředí. Látka je bezpečná i pokud pes s obojkem je v blízkosti dítěte.

Přesný návod a pokyny naleznete v příbalovém letáku antiparazitního obojku Scalibor® Protectorband. V žádném případě ale nepoužívejte obojek pro kočičího mazlíčka, látka je pro kočky velmi nebezpečná a proto radši nepoužívejte ani u psů, kteří žijí s kočkami ve společných prostorách.

A jaké jsou zkušenosti páníčků, kteří se rozhodli ochránit svého psího miláčka tímto antiparazitním obojkem Scalibor?

 • Výborná cena
 • Ochrana po celou sezonu.
 • Žádné alergické reakce se neukázaly.
 • Není cítit v bytě ani na psovi.
 • Může přijít do vody.
 • Nejlepší na trhu.
 • Scalibor je s Killtixem nesrovnatelně lepší.
 • Přiměřená cena, není nutno aplikovat další ochranu.

Výtky k antiparazitnímu obojku:

 • Nelze použít kde se psem žije i kočka, pro kočky nebezpečný!
 • Pro jednotlivé druhy parazitů různá délka účinnosti – pozor na to!
 • Někteří psy mohou být alergičtí!
 • Lepší by byla jiná než bílá barva,byl trochu ušpiněný.

Cena: od do v e-shopech
(Zdroj: Heureka.cz)

Další recenze plné zkušeností

LG Spirit 4G LTE

Lehce prohnutý tvrzený displej Gorilla Glass 3, nejnovější operační systém Android 5 Lollipop s LG UI 4.1, bohatá výkonná výbava v po...
Cena: od do v e-shopech

Samsung UE40F6200 40″ 101cm

Nejprodávanější led televize v lednu 2014. To je televize z dílny Samsung UE40F6200. Televize o úhlopříčce 40" palců což je 101cm 16:...
Cena: od do v e-shopech

Samsung Galaxy S III

Mobilní telefon Samsung GALAXY S III nás zkrátka dostal.
Cena: od do v e-shopech

Xerox WorkCentre 3025BI

Levný a rychlý tisk včetně kopírování a skenování přes WiFi i USB. To je černobílá laserová multifunkční tiskárna WorkCentre 3025BI o...
Cena: od do v e-shopech

Huawei Ascend Mate 7

Technologicky pokročilý mobilní telefon napěchovaný nejmodernějším vybavením o jakém se Vám nemusí už jen zdát. To je špičkový mobiln...
Cena: od do v e-shopech