Prosíme zvažte nastavení vyjímky blokování reklam pro tuto doménu.

Jinak není v našich silách Vám zajistit správnou funkčnost tohoto portálu, jelikož zároveň dochází k blokování informací o ceně zboží.

Zároveň právě reklamy na tomto portálu slouží jako zdroj financí pro provoz a odměňování autorů recenzí a příspěvků.

Kreativní a výukové hračky

Autor: prověřené zboží Datum publikování: Červen 2014

Kdo si hraje nezlobí praví jedno přísloví. Jak ale vybrat pravě ty správné hračky, které budou rozvíjet fantazii dítěte tím správným směrem? Inspirací může být internetový obchod https://kuchynky-hracky.cz/

Děti nejraději a nejčastěji napodobují rodiče a dospělé ve svém okolí. Není tedy divu že holčičky si chtějí hrát na vaření, pečování o miminko a chlapečci zas po vzoru tatínka se starat o dům, zahradu a provádět kutilské experimenty.

I s těmito nejčastějšími herními aktivitami mohou pomoci hračky, které dítě zabaví a přitom mu nehrozí například nebezpečí úrazu jako při použití reálných pomůcek.

Kuchyňky pro děti se vyrábějí z dřevěných či plastových materiálů. Na výběr je mnoho pestrých dětských kuchyněk, které obsahují veškeré dětské kuchyňské spotřebiče, které naleznete v opravdové kuchyni. Jako úložné prostory pro dětské kuchyňské nádobí slouží skřínky u kterých se dají otvírat a zavírat dvířka. Celé provedení bývá zpracováno do úplných detailů, aby si děti mohli mačkat a otáčet knoflíky. Některé modely mohou vydávat i věrohodné zvuky u jednotlivých imitací spotřebičů.

Domečky pro panenky od nízkopodlažních až po několikapatrové provedení nejen zabaví Vaší holčičku na dlouhé období, ale také zároveň má i důležitý vliv na rozvoj dítěte, které se při hrách s panenkami naučí co jednotlivé pokoje obsahují za věci, jaké tam plní účel a tak celkově získají návyky z chodu domácnosti.

Zahradní domečky, či domečky do dětských pokojů vytvoří osobní prostor, kde si dítě může nerušeně rozvíjet svou fantazii, ale také si dopřát odpočinku. Nejčastěji jsou k dispozici dětské zahradní domečky z plastových materiálů, které děti udrží v bezpečí a zároveň jsou odolné venkovním podmínkám a dobře se udržují.

Pískoviště miluje bezpochyby každé dítě, nehledě na to zda máte holčičku či chlapečka. Investice do pískoviště se vyplatí už v brzkém věku dítěte. Pískoviště totiž poskytne hrací prostor v různých fázích vývoje dítěte a tak přijde k užitku po několik let. Ať už jen jako malý dloubají do písku, přehazují ho z místa na místo, nebo postupem času dělají bábovičky, či staví monstrózní stavby za použití bagrů a jiných dětských hraček. Plastová pískoviště mají tu výhodu, že je můžete naplnit vodou a využít je tak i pro vodní hrátky. Zároveň je plast dobře udržovatelný a skladný, pokud například mimo sezónu chcete pískoviště uklidit.

Nejen zmíněné prověřené dětské hračky od předních amerických a evropských výrobců nabízí internetový obchod https://kuchynky-hracky.cz/.


Autor: prověřené zboží Datum publikování: Červen 2014


Další recenze plné zkušeností

Gastroback 42510

Ideální pro bezpečné vaření zeleniny, rýže, ryb a masa.
Cena: od do v e-shopech

ALCATEL ONETOUCH POP 2 (5042D)

Starý dobrý známý průkopník se vrací na vrchol opět v oblasti mobilních telefonů. Alcatel ONETOUCH POP 2 svou bohatou výbavou i přes ...
Cena: od do v e-shopech

Fiskars Nůžky na živý plot

Fiskars Nůžky na živý plot SingleStep 114730, finská kvalita za rozumnou cenu s prodlouženou zárukou na 5 let.
Cena: od do v e-shopech

Xerox WorkCentre 3025BI

Levný a rychlý tisk včetně kopírování a skenování přes WiFi i USB. To je černobílá laserová multifunkční tiskárna WorkCentre 3025BI o...
Cena: od do v e-shopech

DeWALT DCD

Poslední generace kompaktní příklepové vrtačky / šroubováku
Cena: od do v e-shopech